Hakkımızda

Eskişehir perde yıkama uzmanı Dry Stor Perde Yıkama,  tek işi perde temizleme olduğu için tüm ilgisini bu yöne vermiş ve her gün daha profesyonelleşmek için çalışan bir işletmedir. Perde yıkama hizmeti üzerine kurulan tesislerimizde, özel perdeleri kumaşına ve özelliklerine uygun malzemelrle temizler.

 

Yıkanması kadar takılıp sökülmesi de zor olan stor perde, zebra perde, drape perde, japon perde gibi kendinden mekanizmalı ürünlerde profesyonel ekibimiz adresinize gelerek perdelerinizi söküyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde perdelerin mekanizmasına herhangi bir zarar vermeden söker ve derinlemesine temizlendikten sonra tekrar yerine takılmasını sağlıyoruz.

 

Tesisimizde yer alan özel kurutma odaları sayesinde 4 mevsim boyunca 2 ile 3 gün gibi kısa sürede perdeleri adresine teslim eden Dry Stor Perde Yıkama,  Eskişehir perde temizleme konusunda profesyonel hizmetin adresidir. Yıkama ve kurutma işlemlerinde çevreye zararı olan maddeleri kullanmamaya özen gösteren ekibimiz, doğaya duyarlı bir işletmedir.

 

Dry Stor Perde Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mah. Gündüz Ökçün Bulvarı No: 111/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 51 55

Gsm: 0532 200 81 55